MANDALA TORUŃ, ul. Warszawska 18/2, 87-100 Toruń, Polska
512-160-945
julianna.kublicka@gmail.com

Masaż

Masaż to uczta dla ciała i ducha. Ta forma terapii pobudza wydzielanie serotoniny i dopaminy eliminując stan napięcia w ciele, znosząc stres a nawet stany lękowe. Stosowany regularnie łagodny masaż usuwa nagromadzone napięcia i toksyny z organizmu.

Masaż tkanek głębokich najlepiej sprawdza się przy długotrwałych, bolesnych i silnych napięciach mięśni. Jest bardzo intensywną formą terapii.

Masaż sportowy i izometryczny wspomaga organizm przed wysilkiem , w jego trakcie i po wysilku. Zmniejsza ryzyko kontuzji poprzez ulastycznienie i rozgrzanie stawow ,więzadeł i miesni. Jest również formą rehabilitacji doznanych wczesniej kontuzji.

Masaż limfatyczny (drenaż) zapobiega schorzeniom wynikającym z obrzęków zastoinowych, usprawniając krązenie limfy.

Masaż banką chinską działając na zasadzie zasysania tkanki pod cisnieniem dziala na cellulit i inne problemy kosmetyczne. Dodatkowo znosi też bóle na tle korzeniowym i wmożone napięcie mięsni.

Masaż kosmetyczny twarzy i dekoltu zwiększa elastyczność jędrność, spłyca zmarszczki mimiczne, odświeża cerę. Masaż twarzy jest też elementem terapii schorzeń neurologicznych.