MANDALA TORUŃ, ul. Warszawska 18/2, 87-100 Toruń, Polska
512-160-945
julianna.kublicka@gmail.com

Warsztat jogi międzypokoleniowej

Wdech i wydech. Pełne skupienie nie naruszane potokiem myśli i uważna troska. Korzyści związane z praktyką jogi są powszechnie znane. Nikomu już chyba nie trzeba tłumaczyć jak korzystnie wpływa ona na wszystkie układy ciała… w tym na układ nerwowy. Spokojni, pewni siebie i świadomi wartości rodzinnych opiekunowie wychowują zaradne, życzliwe i szczęśliwe dzieci… i vice versa, bo szczęśliwe dzieci są dumą i radością ich opiekunów.   

Zapraszam na zajęcia z jogi miedzypokoleniowej, które pogłębią poczucie więzi i będą przyjemną, wartościową formą spędzania wolnego czasu.

Scenariusz prowadzonych zajęć zawiera cztery podstawowe elementy: 
– naśladownictwo – przyswajamy wiedzę o pozycjach jogi, pogłębiamy samoświadomość własnego ciała w grach ruchowych 
– kreacja – wyzwalamy samoekspresję budując vinyase (płynny ruch jogi)sięgamy do nabytej wiedzy,  używamy wyobraźni by przełamywać bariery. 

– budowanie zależności – wchodzimy w pełne szacunku interakcje, współpracujemy, poznajemy swoje i cudze emocje, oswajamy je.

-relaksacja – w poczuciu błogostanu dokonujemy podsumowania procesu zmiany, która w nas nastąpiła. Pozwalamy myślą odpłynąć by móc powtórnie myśleć, marzyć i śnić. 

Warsztat odbędzie się 16 października o godz. 18.00, ilość miejsc jest ograniczona. Jeden bilet to cena 30 zł- dotyczy pary. Masz pytania! Zadzwoń.

https://goingapp.pl/wydarzenie/miedzypokoleniowa-joga/pazdziernik-2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *